Halı Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Bizler müslümanların ibadetleri için gittikleri camilerde temizlik en önemli husustur. Cami içinde tüm tabanı kaplayan ve insanların namaz kılmaları için uygun olan genellikle efsunk ve tek parçalardan oluşan halılar mevcuttur.

Camide bulunan halılar diğerlerine göre oldukca efsunk olmaları ve buralara namaz esnasından insanoğluın yüzlerinin gelmesinden dolayı çok kırılgan bir durumdur.

Bu bakımdan cami halıları ya camide bulunduğu yerde ustalaşmış bir ekip tarafından yapılır yada halılar yeniden ustalaşmış ekiplerce firmamızda yıkanır. şirket olarak cami halısı yıkama firması mevzusunda hayli dikkatli davranmaktayız.

Camilerin temizliğini belediyeye bırakmayın. Cami halısı yıkama konusunda uzman ekibimiz tarafından camilere gidilerek yerinde temizlik hizmetiyle efsunk makinalar eşliğinde camiye ve cemaate zarar vermeden temizlik işlemlerini yapmaktayız.

Halılara parlaklık vererek görsel doygunluk ilkesini benimsemiyoruz. Halılarınız yıkandırılmış olduğunda parlak durabilir ama bu halıların kirlerinden arındığı anlamına gelmez. Bu bakımdan cami halıları orda namaz kılınması, insanoğluın ayakları ve yüzlerinin münasebet ettiği bilinci ile derinlemesine temizlenir. şirket olarak cami temizliğine ayrı bir önem veriyoruz.

Kullandığımız makinalar tamamen bu biçim efsunk işler için üretilmiş ve kullanılan makinalardır. Camilerde insanların pabuçlarını çıkararak geldikleri ve fazlaca insanı barındırdıkları yer olmasından dolayı halılara işlemiş olan potansiyel bir kokuya haizdir. Bunun farkında olan firmamız tamamen bunlara özel olarak ayrı bir deterjan kullanmaktadır. Güçlü emiş motoruna haiz makinalarımız, su püskürtme araçlarımız ve ustalaşmış ekiplerimizce özenle temizlik yapmaktayız. Cami tabanlarındaki halıların ince ve yere yakın olmasından dolayı kullandığımız makinaların tekerlekleri halılara iz çıkarmayan özelliktedir.

Vasıf ve hijyen prensibi ile çalışan firmamız bulunmuş olduğunuz ilçede camilerin temizliğini gönül rahatlığı ile teslim edeceğiniz bir şirket olma özelliğine haizdir. Bu bakımdan dolayı sizde ilçenizdeki camilerin temizliği için bizimle iletişime geçin.

Kocaeli'de bulunan firmamız Derince, İzmit, Kartepe ve Başiskele ilçelerine hizmet vermektedir.