Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama deneyim isteyen uzman ellere teslim edilecek duyarlı bir yıkama işidir.
El dokuma halılarının standardını ipliklerinin cinsel, düğüm sıklığı ve boyası belirler. El dokuma halılarında kullanılan boya suyla temas ettiğinde çözülebilir. Dokuma halılarda iki türlü boya kullanılmaktadır. Kök boyası ve kimyasal boyalar. Kök boyası kimyasal boyalara nazaran daha canlı görünen bir boyadır,daha parlak bir görünum verir.

Her iki boyanın da kullanıldiği el dokuma halı yıkama işleminde tecrubeli olunmazsa geri dönüşümü olmayan sorunlar çıkabilir.şu sebeple el dokuma halılarınızı ne olursa olsun profosyonel halı yıkama şirketlerına yıkatmanizi öneri ediyoruz. El dokuma halılarının boyası yıkama işlemi sırasında birbirine karışırsa veya solarsa çaresi yoktur.

Halılarınızı yıkatacağınız şirket bu garantiyi size vermelidir. Herkes kısmet halı yıkama olarak bu garantiyi veriyoruz. Ek olarak bu halıları evinizde silmekte fazlaca risklidir. Yıkamak için aldığımız daha önçeden boyası karışmış yada solmuş halıların yüzde ellisi ustalaşmış olmayan halı yıkamalarda olmuşsa yüzde elliside evlerde yanlış veya bilinçsiz temizleme esnasın da bozulmuş bulunduğunu görmekteyiz.

Fazlaca efsunk paralara almış olduğunız yada senelerce gizlediğinız el dokuma halınızı temizletirken, iyi temizlenmediği bir yana halınızdan da olabilirsiniz.Halılarınızı bize yıkatmasanızda malumat almak için bizi arayabilirsiniz el dokuma hali yikama işlemi bu halıları kesinlikle tek tek yıkıyoruz.Yün halılar diğer halılara göre daha kalın halılardır ve daha çok toz,kir ve halı akarı barındırırlar.önçelikle kaba kir ve tozlarından arındırdiğimiz halıları otomatık makinemizde yıkadıktan ondan sonra derhal sıkma makinesinde sıkıyoruz.

El dokuma halı yıkama işlemlerini icra eden personellerimiz tecrubeli olduğundan hiçbir problemle karşılaşmamaktayız. Bu halıları temiz yıkamak kadar problemsiz yıkamakta gerekmektedir.El dokuma halı yıkama yıkama işlemi hassas olan halılardır . El dokuma halı yıkama tecrübe isteyen uzman ellere teslim edilecek hassas bir yıkama işidir.

Tesisimize giren el dokuma halı cinsine bakılırsa ayırt edilir , toz alma aşamasından sonraki sıradüzen halıyı yıkama işlemine alınır . El dokuma halı için özel olarak dikkat ve itana ile birer birer gözlemlenerek özel olarak hazırlanan el dokuma halı yıkama bitkisel şampuanlarla yıkanır.

Kocaeli'de bulunan firmamız Derince, İzmit, Kartepe ve Başiskele ilçelerine hizmet vermektedir.