Halı Yıkama

Halıflex Halı Yıkama


Halıflex yıkama talebiniz için sayfamızda yer edinen iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak adres bırakmanız doğrultusunda istek ettiğiniz zamanda ekibimiz gelerek işleme başlamaktadır.

Son zamanlarda fazlaca yaygınlaşan halıflex kullanımı bununla beraber bunun temizliği için yeni yöntemler aranmasını da getirmiştir. Genellikle kullanılan bölgenin tamamını kaplayan ve yerinde temizlik için elverişli olan halıflexler firmamız tarafından özel olarak yapılmaktadır.

Halıflex halı yıkama işleminde en önce yüksek vakum gücüne sahip makinalarımız ile halıflexlerin tozu alınmaktadır. Bunlar için özel olarak üretilmiş son teknolojik makinalar ve uzman personellerimiz görev yapmaktadır.

Bu toz alma işlemi halıflexlerin derinlemesine toz alma işlemidir. Bu kaba temizlik sonrası için oldukça önemlidir. Daha sonra yeniden profesyonel makinalarımız ve kimyasal içermeyen ve ürünlere zarar vermeyen deterjanlarımız ile derinlemesine buharlı temizlik işlemi yapılmaktadır. Bu muamele halınızın durumuna nazaran 2-3 kez tekrarlanmaktadır.

Toz alma ve yıkama işlemlerinden sonra yüksek vakum gücüne sahip kurutma makinalarımız ile halılarınız kurutulmaktadır. Bu kurutma işlemi oldukca önemlidir. Zeminin nemli kalmaması ve basıldığında iz yapmasını engellemektedir.

Ek olarak halıflexler ince yapılara sahip olduğu için kullandığımız makinalar bu ayrıntı düşünülerek tekerlekleri iz yapmayan makinalardan oluşmaktadır. Buda görsel olarak ürünlere zarar verilmesini önlemektedir. Senelerdir sizlere bu konuda vermiş olduğumuz hizmet ile hiçbir halde negatif bir dönüşle karşılaşmadık. Devamlı alan kişi memnuniyeti odaklı ve dönüşü olan bir sistemle ve bu mevzuda gelişmiş bütün teknolojik faaliyetleri takip ederek çalışmaktayız.

Kocaeli'de bulunan firmamız Derince, İzmit, Kartepe ve Başiskele ilçelerine hizmet vermektedir.