Halı Yıkama

Makina Halısı Yıkama

Makina halısı yıkama da Kısmet halı yıkama olarak, bizlere gelen halılarınızı özenle, el dokuma halısı ve makine halısı olarak ayırdıktan daha sonra özelliklerine bakılırsa yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kısmet halı yıkama olarak en az sizin kadar bizim içinde halılarınız önemli. Işimizdeki özen kendimize olan güvenimiz sizi memnun edecek. Makine halılarınız güvenle yıkansın size de hijyenik temizliğin rahatlığının keyfinı çıkartmak kalsın.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan halı çeşitleri arasında yerini alan makina halıları çoğu işletmeler de kullanılmaktadır. Yazıhane, hastane, okul şeklinde bir çok geniş alana sahip bu halılar doğal olarak kalabalık ortamlar arasında olduğundan çabuk kirlenmelere niçin olacaktır.

Bu durumda bir çok erkeğin geçtiği bu halıların dokuların da mikropların üremesine ve insan sağlığını negatif tetikleyecek risklerin oluşumuna sebebiyet verecektir. öteki halılara gore yapısı gereği daha kırılgan özelliğe haiz olan makina halısı, dikkat gerektirecek bir temizlikten geçmesi gereklidir. çünkü firmamız tarafından gerçekleştirilen makina halısı yıkama işlemlerimiz titizlik ile yapılmaktadır.

Yapmış olduğumız hizmetler ile halılarda derinlemesine temizlik gerçekleştirerek her türlü leke, saç telleri, toz ve mikroptan arındırarak titizlik ile temizliğimizi gerçekleştirmekteyiz. Yapılan temizliğimizin ardından makina halıları ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşmuş olacaktır. Makina halısı yıkama işlemlerimizde son teknoloji aygıt olan santrifüj sıkma makinamız ile halılarınızın üzerlerinde meydana gelen ve üreyen mikropların giderilmesi gerçekleşir. Yıkama, sıkma ve kurutma üçlüsünün peşinden halılarınız son aşama olan paketleme işlemlerimizin peşinden ellerinize teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet ve yaptığımız mükemmel çalışmaların sonucunda eski temizliğine kavuşmuş halılar ortaya çıkmaktadır.

Göstermiş olduğumuz hizmetten memnun kalan insanoğluımızı görmek bizleri işimizde daha çok asılmaya ve işlerimizi ustalaşmış bir şekilde devam etmeye sürüklemiştir. Hızlı servis ağımız ile makina halısı yıkama mevzusunda hayli başarılı işler ortaya çıkarmaktayız. Kısa müddette gerçekleşen temizliğimizin ardından halılarınız tarafımızca temin edilmektedir.

Teknolojiye ayak uydurarak gösterdiğimiz ustalaşmış temizlik çalışmalarımıza sizlerde makina halılarınızı bizlere emanet ederek güvenebilirsiniz. Güvencenizin boşa çıkmayacağını belirterek sizler için en iyi temizlik programlarımızı uyguladığımızı söylemek isteriz. Artık makina halılarınız güvenli ellerde. 

Kocaeli'de bulunan firmamız Derince, İzmit, Kartepe ve Başiskele ilçelerine hizmet vermektedir.